Mężczyzna chciał zniszczyć grób teściowej. Nie spodziewał się takiego obrotu spraw

Mężczyzna chciał zniszczyć grób teściowej. Nie spodziewał się takiego obrotu spraw

Policjanci z Pabianic otrzymali nietypowe zgłoszenie. Na cmentarzu znajdował się mężczyzna, który dokonał dewastacji grobu swojej własnej teściowej. Co ciekawe, to on sam wezwał służby. ale bynajmniej nie po to, aby przyznać się do przestępstwa. Po prostu jego nogę przygniotła płyta nagrobna i utknął.

Mężczyzna na samym początku miał bardzo ciekawą wymówkę. Utrzymywał, że wcale nie przyszedł na cmentarz, aby niszczyć grób. Utknięcie miało być więc tylko przypadkiem, wynikiem poślizgnięcia. Policja jednak bardzo szybko ustaliła, że ta wersja wydarzeń nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

To nie pierwszy raz

Najciekawsze w tej sprawie jest to, że nie był to jednorazowy wybryk mężczyzny. Już kiedyś dopuścił się dewastacji grobu teściowej i nawet złapano go za to. Sąd skazał go na karę pozbawienia wolności, ale ten nie stawił się.

W związku z powyższymi okolicznościami konieczne było osadzenie 37-latka w areszcie. Tam będzie oczekiwał na rozprawę, w trakcie której sąd zadecyduje o jego losie. Za popełniony czyn grozi kara więzienia do dwóch lat.