POLOmarket z powrotem w Pabianicach. Potrzebni pracownicy

POLOmarket z powrotem w Pabianicach. Potrzebni pracownicy

POLOmarket z powrotem w Pabianicach. Potrzebni pracownicy

POLOmarket to sklep, który Pabianiczanie dobrze znają. Niestety w pewnym momencie zniknął on z miasta po to, by teraz powrócić. Już niedługo znajdzie sięon na terenie centrum handlowego „Echo”. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za kilka tygodni będziemy świadkami oficjalnego otwarcia.

Co się stało z poprzednimi sklepami?

Poprzednie Polo Markety znajdowały się przy ul. Łackiej oraz Grota Roweckiego. Z czasem jednak wolny rynek zrobił swoje i w miejscach tych pojawiły się inne sklepy. Były to Mila, Aldi oraz Delikatesy Centrum.

Praca szuka człowieka

Na drzwiach budynku można znaleźć informację, że market poszukuje pracowników. Może to być dobra okazja dla wszystkich, którzy już wcześniej mieli okazję pracować w sklepie. Chodzi tu między innymi o kasjerów, zwłaszcza tych doświadczonych. Praca na kasie jest jednak również dobrą opcją dla osób młodych, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego. Pracy takiej nierzadko podejmują się studenci, dla których jest to pierwsza praca.

POLOmarket – sklep z tradycjami

POLOmarket to polska sieć sklepów, która istnieje na rynku już od wielu lat. W jej sklepach można kupić produkty spożywcze ani nie tylko. Warto śledzić gazetkę, z której dowiemy się o nowościach i różnych promocjach. Sieć oferuje też wygodny sposób płacenia rachunków między innymi za prąd.