Piknik rodzinny w Pabianicach już w sobotę

Piknik rodzinny w Pabianicach już w sobotę

Piknik rodzinny w Pabianicach już w sobotę

Na sobotę w Pabianicach zaplanowano piknik rodzinny, w którym udział może wziąć każdy. Organizatorem tej imprezy jest stowarzyszenie „Skrzydła”, a start już o godzinie 9:30. Zaplanowano gry, zabawy oraz muzykę. Na uczestników czeka także poczęstunek.

Harmonogram

9:30 – gra miejska przy parafii św. Mateusza
11:00 – 14:30 – piknik rodzinny
Oprawa muzyczna podczas pikniku:
Zespół Pieśni i Tańca „Bychlewianka”
Przedszkolaki z przedszkola „U lolka”

Atrakcje przygotują pabianickie grupy parafialne oraz Fabryka Muzyka.
Zapraszamy serdecznie wszystkie rodziny. Sobotni piknik to święto dla każdego z nas. Będzie nam ogromnie miło spędzić ten dzień z mieszkańcami naszego miasta – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Pabianiczanie bawią się na świeżym powietrzu

To już kolejna impreza otwarta w Pabianicach w tym sezonie. Wcześniej mieszkańcy miasta mogli się bawić na dniach Pabianic. Tam również czekały na nich liczne atrakcje, na które nie możemy pozwolić sobie na co dzien. Teraz, kiedy już kończymy zmagania z pandemią, powinniśmy jak najbardziej się socjalizować i brać udział w tego typu wydarzeniach.

Stowarzyszenie Skrzydła

Stowarzyszenie, które organizuje ten piknik, zajmuje się między innymi prowadzeniem grupy teatralnej. Należą do niej osoby niepełnosprawne zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Wspierają je terapeuci, wolontariusze oraz inni artyści. Do tej pory teatr wystawił takie sztuki jak „Mały Książe”, „Droga” oraz „Marionetki”.