Dni Pabianic: znamy szczegóły

Dni Pabianic: znamy szczegóły

Dni Pabianic już wkrótce! Znamy najważniejsze szczegóły

Dni Pabianic, które odbywają się co roku, miały tamtego roku przerwę. Powodem była oczywiście pandemia koronawirusa. W tym roku jednak sytuacja jest inna będzie można wziąć w nich udział. Wiemy, że odbędą się już 4 września o godzinie piętnastej przy ul. Grota Roweckiego 8A na polu golfowym A&A Arkadia. Tam na głównej scenie wystąpią muzycy, którzy zadbają o świetną atmosferę.

Kto wystąpi na Dniach Pabianic?

Prezydent miasta Grzegorz Mackiewicz w rozmowie z redakcja portalu epainfo.pl wyjaśnia, jaka idea kryje się za organizacją głównych koncertów.

Wiemy też, że usłyszymy na scenie kilku raperów. Będzie to jednak niespodzienka, gdyż nie wiemy, kto dokładnie wystąpi. Tematem jednak rapowego występu będzie popularne niedawno #Hot16Challenge. Przypominamy, że akcja ta polegała na zarapowanie krótkiego utworu oraz wpłaceniu datku na pomoc służbie zdrowia.

Wydarzenia publiczne po pandemii

Aż się człowiek dziwi, że może brać udział w tego typu wydarzeniach. Cały rok pandemii przyzwyczaił nas do robienia wszystkiego online. Przez internet mogliśmy wysłuchiwać koncertów, oglądać sztuki teatralne czy uczestniczyć w mszach. Całkowicie odzwyczailiśmy się od normalnego wychodzenia z domu i spędzania czasu w większym gronie.

Teraz jednak jest możliwe z powrotem. Możemy usiąść w ogródku piwnym, możemy wziąć udział w festiwalu czy nawet pójść do wesołego miasteczka. Miejmy więc na dzieje, że jest to już permanentny stan. Teraz, gdy czujemy wielką ulgę, bardzo trudno byłoby nam znów wrócić do lockdownu i tych wszystkich obostrzeń.