Srebrny Peugeot Boxer skradziony w Pabianicach

Srebrny Peugeot Boxer skradziony w Pabianicach

W nocy doszło do kradzieży samochodu w Pabianicach. Na parkingu ulokowanym obok sklepu Żabka, przy ulicy Nawrockiego, zniknął srebrny Peugeot Boxer. Pojazd ten pełnił szczególnie ważną rolę dla lokalnej społeczności, stając się nieopisanym bohaterem wielu wydarzeń.

Pojazd ten posiada kilka charakterystycznych cech, które mogą pomóc w jego identyfikacji. Na drzwiach tylnej części pojazdu umieszczono magnetyczną naklejkę, a klapka wlewu paliwa jest białego koloru. Te szczegóły mogą okazać się kluczowe dla rozwiązania zagadki jego zniknięcia.

Na stronie Facebooka sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) w Pabianicach pojawia się wyraz troski i smutku z powodu kradzieży. „Jest nam przykro”, to początek wpisu, który informuje, że skradziony pojazd był niezbędny do transportu 90 procent materiałów potrzebnych do przeprowadzenia Finału WOŚP i wszelkich towarzyszących mu imprez. Hufiec ZHP również korzystał z usług tego „busika”.

Samochód nie stał tam bezczynnie. Wewnątrz znajdowało się wiele przedmiotów, w tym piec konwekcyjno-parowy, zmywarka, komplet kół oraz materac. Każdy z nich mógł być cennym wsparciem dla sztabu WOŚP.

Na sprawę skradzionego pojazdu natychmiast zareagowała policja. Wolontariusze jednak nie pozostają obojętni i apelują do potencjalnych świadków o wszelkie informacje, które mogą pomóc odnaleźć srebrny Peugeot Boxer.