Kierowca Audi uderza w Peugeota na trakcie S14 w Mogilnie Małym

Kierowca Audi uderza w Peugeota na trakcie S14 w Mogilnie Małym

W środowy wieczór, dokładnie 13 grudnia, około godziny 20:00, doszło do niefortunnego incydentu na drodze ekspresowej S14 w Mogilnie Małym. W wyniku kolizji dwóch samochodów osobowych, z nieznanych przyczyn kierujący pojazdem marki Audi uderzył w drugi pojazd, którym był Peugeot. Ten ostatni poruszał się prawidłowo, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

W momencie kolizji w jednym z pojazdów uruchomił się automatyczny system e-call. System ten jest zaprojektowany tak, aby powiadamiać służby ratunkowe o potencjalnym zagrożeniu. Po otrzymaniu sygnału, natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano służby ratownicze.

Strażacy zarówno z Pabianic jak i z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobroniu pojawili się na miejscu wypadku. Na miejscu pojawiła się również policja oraz zespół ratowników medycznych.

Na szczęście, mimo powagi zdarzenia, nikt nie doznał poważnych obrażeń. Ratownicy medyczni zajęli się uczestnikami kolizji na miejscu zdarzenia. Wszyscy uczestnicy wypadku byli świadomi i nie wymagali przewiezienia do szpitala.