Zamknięcie parkingu przy Pabianickim Centrum Medycznym na najbliższy weekend

Zamknięcie parkingu przy Pabianickim Centrum Medycznym na najbliższy weekend

Planowane są prace remontowe na parkingu przed główną bramą do Pabianickiego Centrum Medycznego, co spowoduje jego czasowe zamknięcie. Parking, który jest dostępny od strony ulicy Jana Pawła II, nie będzie dostępny od 16 do 17 września. Jak informuje zarząd placówki, utrzymanie i poprawa stanu nawierzchni parkingowej oraz konieczność odnowienia oznakowania poziomego to główne powody przeprowadzenia tych prac.

Jak wynika z informacji podanych na stronie internetowej Pabianickiego Centrum Medycznego (PCM), pacjenci i osoby odwiedzające centrum w nadchodzący weekend zostają poproszone o parkowanie swoich pojazdów na innych dostępnych parkingach w pobliżu. Zarząd placówki przeprasza za wszelkie niedogodności związane z tym czasowym ograniczeniem dostępu do parkingu.

Na stronie internetowej PCM czytamy, że prace mają charakter krótkotrwały i wszystko powinno wrócić do normy już w poniedziałek po weekendzie. Przypomina się jednak wszystkim korzystającym z centrum o potrzebie planowania swoich wizyt z uwzględnieniem tych chwilowych zmian.