Bądź częścią rewolucji wyborczej w Polsce w Pabianicach

Bądź częścią rewolucji wyborczej w Polsce w Pabianicach

Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji – innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który zmienia zasady gry w demokratycznym procesie wyborczym. Przygotuj się na nadchodzące wybory parlamentarne w Polsce i zyskaj niezbędną wiedzę, aby wziąć udział w budowaniu uczciwości i zaangażowania obywatelskiego.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Dążymy do tego, aby każdy obywatel miał pełną wiedzę i umiejętności, aby aktywnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym. Poprzez nasze szkolenia i warsztaty, chcemy inspirować i przygotowywać osoby do odpowiedzialnych ról w komisjach wyborczych, aby zagwarantować uczciwość i transparentność wyborów – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji, zorganizowana przez Fundację Niezależne Media to zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą
i doświadczeniem związanymi z wyborami. Szkolenie odbędzie się już 16 czerwca
w Pabianicach. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]