Radni domagają się odpowiedzi na pytanie o Dni Pabianic

Radni domagają się odpowiedzi na pytanie o Dni Pabianic

Radni z klubu PiS wyrażają wątpliwości dotyczące Dni Pabianic, które jakiś czas temu odbyły się w mieście. Nie podoba im się fakt, że miały one miejsce na polu golfowym. Działka ta należy do firmy A&A, która jest również właścicielem Tkalni.

Co nie podoba się radnym?

Radni z partii rządzącej nie są zadowoleni z organizacji tego wydarzenia. Chodzi głównie o miejsce, w którym się ono odbyło. Bardzo często takie publiczne wydarzenia organizuje się w miejscach, o które dbają samorządy.

Gdy festiwal jest w miejscu publicznym, to państwo ma pełen wgląd w zestawienie kosztów i inne istotne szczegóły. Zupełnie inaczej jest w momencie, gdy za organizację odpowiada prywatna firma. Wtedy może dojść do zgrzytu między nim a samorządem.

I do takiego zgrzytu właśnie doszło. Radni z ramienia Prawa i Sprawiedliwości wyrażają podejrzliwość względem A&A Holding. Domagają się informacji na temat kosztów wydarzenia. Napisali oni specjalne pismo do prezydenta Pabianic.

Prezydent odpisał, że nie ma żadnych zastrzeżeń co do miejsca spotkania. Wspominał, że wzięto pod uwagę wszystkie najważniejsze czynniki tak jak logistykę, miejsca parkingowe i zbezpieczenie terenu.

Szukasz odpowiedniej działki w Pabianicach na sprzedaż, która odpowiadałaby Twoim potrzebom? Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników znajdziesz na Adresowo.pl.

Dni Pabianic

Dni Pabianic to coroczne wydarzenie, które bardzo lubią mieszkańcy. Co roku cieszą się one wysoką frekwencją. Tegoroczne jednak różniły się nieco od tych, w których mogliśmy uczestniczyć w 2021 roku.

Wydarzenie to jest przede wszystkim okazją dla mieszkańców, aby się trochę zrelaksować i wspólnie pobawić do muzyki. Biorą w nim udział gwiazdy estrady, które bardzo dobrze znamy i słyszymy w radiu.

A&A Holding

Czym się zajmuje firma A&A Hodling? Między innym wynajmowaniem lokali. Targetem są przede wszystkim młode firmy oraz osoby zaczynające swoje działalność. Niewątpliwie potrzebują one siedziby, aby zacząć się rozwijać.

Spółka ma także w posiadaniu Tkalnie oraz pole golfowe. Oczywiście prywatne pole golfowe może być przez właściciela wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Między innymi właśnie na zorganizowanie festiwalu czy innego wydarzenia o charakterze publicznym.