Dni Pabianic już 4 września. Wstęp wolny

Dni Pabianic już 4 września. Wstęp wolny

Dni Pabianic już 4 września

Dni Pabianic odbędą się 4 września 2021 roku. Miejscem imprezy będzie pole golfowe A&A Arkadia, które znajduje się przy ul. Grota Roweckiego. Wydarzenie będzie na swój sposób nowością dla tych, którzy przez ostatni rok zbytnio przyzwyczaili się do lockdownu. Przypominamy, że w roku 2020 Dni Pabianic się nie odbyły i wszyscy zainteresowali musieli wziąć roczny oddech. Start o godzinie 15.00.

Kto zagra w Pabianicach?

Na polu golfowym będzie znajdować się scena, na której wystąpi kilku utalentowanych artystów. Między innymi Trzeci Oddech Kaczuchy, Dobrzanie, Gitarzyści po 40. oraz Za Późno. Zobaczymy także Smolastego i Krystiana Maliszewskiego. Ten drugi, którego pabianiczanie nazywają pabianickim Elvisem, zagra piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka.

Zawsze coś dla dzieci

Dzieci też będą miały coś dla siebie podczas tego wydarzenia. Będą mogły one uczestniczyć w specjalnych występach wokalnych, skierowanych właśnie do najmłodszej grupy odbiorców.

Po co organizować Dni Pabianic?

Niektórzy mogą narzekać, że takie lokalne wydarzenie nie ma tego prestiżu, co znane polskie festiwale. Z pewnością zainteresowanie jest dużo niższe, a artyści występujący na nich nie są tak popularni. Nie zmianie to jednak faktu, że organizacja tego rodzaju dni jest ważna dla promocji miasta i regionu oraz zapewnienie mieszkańcom rozrywki.