Osada Rybacka „Sereczyn”

Osada Rybacka „Sereczyn”

W okolicy Pabianic znajduje się niezwykła i malownicza restauracja. Osada Rybacka „Sereczyn” znajduje się wśród lasów, stawów oraz łąk rozciągającymi się pomiędzy Łodzią a Pabianicami. To, co wyróżnia to miejsce to niezwykła dbałość o produkty. Ryby, które można tutaj zjeść, pochodzą ze stawów hodowlanych restauracji, tak aby móc zaoferować gościom najwyższej jakości jedzenie. To idealne miejsce dla fanów natury i zdrowego jedzenia. W pięknych okolicznościach przyrody można zjeść niezwykle smaczny posiłek, jednocześnie relaksując się i odpoczywając. Restauracja posiada kilka hektarów ziemi, oddanych do dyspozycji klientów w celach między innymi rekreacyjnych.

Osada Rybacka „Sereczyn” Pabianice

Spędzić czas i zjeść posiłek można na zewnątrz lub wewnątrz restauracji w zależności od pogody i indywidualnych upodobań. Jednocześnie jest to idealnie miejsce dla rodzin z dziećmi. Za restauracją znajduje się bowiem Zagroda pod Lasem, w której znajdziemy różne zwierzęta gospodarcze. Dorośli i dzieci będą zachwyceni możliwością obcowania z braćmi mniejszymi. W zagrodzie zobaczyć można konie, lamę, kozy, bydło szkockie słynące ze swoich bujnych fryzur oraz figlarne osiołki. Dodatkowo Osada Rybacka „Sereczyn” Pabianice organizuje imprezy okolicznościowe, kuligi, a także przejazdy bryczką.

Dla miłośników mocnych wrażeń osada proponuje paintball. To świetny pomysł na imprezę urodzinową, czy integracyjną. O całą oprawę zadba obsługa, gościom pozostaje jedynie dobrze się bawić. Paintball to również popularna rozrywka na wieczory kawalerskie i panieńskie. Jeżeli wrażeń będzie jednak za mało, zawsze można się wybrać na przejażdżkę ekstremalną quadem. Wiatr we włosach i adrenalina to również coś, co możemy przeżyć będąc w Osadzie Sereczyn. Dla młodszych amatorów wrażeń polecamy bezpieczną strzelankę Nerf, która podbiła serca już wielu młodych miłośników rywalizacji. Warto jednak podkreślić, że jest to rozrywka dla całej rodziny, dlatego rodzice wraz ze swoimi pociechami, mogą na chwilę oderwać się od codziennych trosk i spędzić miło czas razem. Podobną rozrywką i równie ciekawą jest walka dmuchańcami, którą również możemy wynająć, będąc w osadzie. W okresie letnim kinomaniacy mogą odprężyć się podczas seansu w kinie plenerowym. W Osadzie są również organizowane cyklicznie imprezy okolicznościowe oraz koncerty.

Osada Rybacka „Sereczyn”- opinie

Na miejscu możemy zakupić domowe wyroby i świeże ryby, które cieszą się dużym powodzeniem, niejednokrotnie trzeba składać zamówienia, aby mieć zapewniony ulubiony produkt. Pozytywne opinie, które można przeczytać o tym miejscu w internecie, nie są mrzonką. To miejsce jest wyjątkowe. Osada Rybacka „Sereczyn” opinie pozytywne zawdzięcza dużej dbałości o szczegóły, klienta, klimat oraz jakość produktów. Wydaje się, że to miejsce to prawdziwy raj, gdzie można dobrze zjeść i spędzić czas na łonie natury.

Osada Rybacka „Sereczyn” – jak dojechać

Wiele osób chce przyjechać do tego miejsca, czasem będąc akurat na trasie, czasem specjalnie,aby zasmakować specjałów i poczuć klimat. Gdzie jest Osada Rybacka „Sereczyn”? Jak Dojechać? Chociaż Osada Sereczyn znajduje się w bardzo odludnionym, pełnym lasów i roślinności miejscu, to bardzo łatwo do niej trafić. Niedaleko bowiem przebiega trasa S8 oraz Droga nr 91.  Jadąc z miejscowości Prawda do Pabianic, trafimy na kompleks leśny, w którym się znajduje. Restaucja bowiem leży praktycznie na Dobrzynce, czyli jednym z dopływów rzeki Narew.