Samochód przebił się przez ścianę domu. Mieszkańcy nie ucierpieli

Samochód przebił się przez ścianę domu. Mieszkańcy nie ucierpieli

Do nietypowego wypadku doszło na ulicy Kilińskiego. Samochód wybił się na krawężniku, przebił się przez płot i ostatecznie wylądował w pokoju. Kilka minut wcześniej wyszli z niego mieszkańcy.

Do wydarzenia doszło  ok. 23:20. Na miejsce szybko dotarli strażacy z OSP. Przed budynkiem znaleźli 4 osoby. Jednak 5 osób musieli ewakuować. Byli to mieszkańcy domu.

Na wydostanie z samochodu musiała jednak poczekać 23-letnia kobieta. Strażacy musieli usunąć gruz, który przysypał pojazd. Musieli też usunąć dach. Strażacy ułożyli ją na desce ortopedycznej. W tym trudnym stanie trafiła do szpitala.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Nie ustalono także, czy kobieta była pod wpływem alkoholu. Jej stan bowiem uniemożliwiał przeprowadzenie badania alkomatem. Pobrano jej w tym celu krew, ale wynik nie jest w tej chwili znany.

Dom, w który uderzył samochód, składa się z kilku mieszkań. Niektórzy mieszkańcy musieli zostać przeniesieni do lokalów zastępczych. Nadzór budowalny ustala, czy konstrukcja jest stabilna.

Źródło: Polsat News