Letnie Kino Profilaktyczne zaprasza na bezpłatne, plenerowe projekcje filmowe

Letnie Kino Profilaktyczne zaprasza na bezpłatne, plenerowe projekcje filmowe

Za nami niezapomniane chwile spędzone przy wielkim ekranie pod gołym niebem. Teraz, z radością zapowiadamy, że już w nadchodzący wtorek, o godzinie 21:30, ulica Gdańska 4 w Pabianicach ponownie stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia – Letniego Kina Profilaktycznego. To seanse filmowe, które oferowane są bezpłatnie przez cały okres letni. Filmy, które będziemy prezentować, dostarczą widzom nie tylko rozrywki, ale także pobudzą do refleksji.

Letnie Kino Profilaktyczne to inicjatywa Władz Profilaktyki i Wspierania Rodziny oraz Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach. Również Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach, Starostwo Powiatowe w Pabianicach, Państwowa Inspekcja Sanitarna oraz kino Tomi przyczyniają się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Kinematografia plenerowa jest doskonałym pomysłem na spędzenie wieczoru w okresie wakacji, łącząc miłość do filmu z letnim klimatem. Nadto filmy, które będą prezentowane, zapewnią widzom materiał do przemyśleń. Poruszane w nich tematy obejmują kwestie takie jak uzależnienia, przemoc i agresję. Możliwość oglądania filmów w plenerze jest skierowana do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Pabianic.

Pierwszy film, pt. „Wszystkie nasze strachy”, będzie można zobaczyć już 25 czerwca 2024 roku, o godzinie 21:30, na ulicy Gdańskiej 4 w Pabianicach. W każdy wtorek lipca kolejne filmy będą prezentowane o tej samej godzinie. Natomiast w sierpniu, projekcje będą rozpoczynać się o godzinie 21:00. Po zakończeniu każdego seansu, uczestnicy będą mieli okazję do rozmowy z obecnymi na miejscu dzielnicowymi z rejonu miasta Pabianic. Przypominamy, że udział w wydarzeniach jest bezpłatny.