Problem z dostawą paliwa na stacjach Orlen dotyka również mieszkańców Pabianic

Problem z dostawą paliwa na stacjach Orlen dotyka również mieszkańców Pabianic

Kierowcy z Pabianic doświadczają na własnej skórze kłopotów związanych z brakiem paliwa na stacjach Orlen. Informacje o nieczynnych dystrybutorach zaczęły do nas docierać w poniedziałkowy wieczór.

Jeden z naszych czytelników wyraził swoje oburzenie sytuacją, twierdząc, że na żadnej z pabianickich stacji benzynowych Orlen nie można nabyć paliwa, a jedynie gaz. Jak usłyszał od jednej z pracownic, dostawy paliw nie miały miejsca od przeszło tygodnia. Udało mu się natomiast zatankować swój pojazd na stacji Circle K.

Choć we wtorkowe przedpołudnie sytuacja wydawała się ulegać poprawie, kiedy paliwo zostało dostarczone przynajmniej na stację przy ulicy Kilińskiego, niestety problem powrócił w piątek.

Dariusz Cymerman, radny miejski, wyrażając swoje niezadowolenie, napisał na Facebooku: „W tvp można zobaczyć piękne filmiki, że tak świetnie nasza narodowa firma paliwowa radzi sobie w Polsce a nawet w Europie…. Tymczasem dziś w Pabianicach w samo południe (jak ponoć w wielu innych miastach) benzyny 95 lub ropy brak….