Wiemy, kto uszkodził przystanek przy ul. Nawrockiego

Wiemy, kto uszkodził przystanek przy ul. Nawrockiego

Niedawno ktoś zdewastował przystanek autobusowy na przy ulicy Nawrockiego. Nie było jednak wiadomo, kto tego dokonał, ale policja miała jednego asa w rękawie. Chodzi o monitoring, który uchwycił sprawców. Byli to nastoletnie chłopcy, choć ich tożsamość nie była oczywista od samego początku.

Ustalenie ich tożsamości nie trwało jednak szczególnie długo. Straż miejska doskonale już wie, kim byli młodzi mężczyźni, którzy narobili tych szkód. Wraz z rodzicami pojawią się na komendzie, aby wszystko wyjaśnić.

Młodociani wandale w rękach sprawiedliwości

Grupka chłopców była tego dnia w niezbyt przyjaznym nastroju. Rozpierała ich energia i uznali, że właściwym jej ujściem będzie narobienie trochę szumu. Dokonali zniszczenia mienia w postaci poważnego uszkodzenia przystanku autobusowego. Oprócz tego tłukli na jezdni butelki.

O tej porze nie było zbyt wielu przechodniów, którym mogłoby to przeszkadzać. To jednak nie usprawiedliwia ich i nie wpływa łagodząco. Będą musieli odpowiedzieć za to, że zniszczyli mienie. Ze względu na swój wiek, na komendę będą musieli się stawić wraz z rodzicami. Jeśli sprawa trafi do sądu, będzie ją rozpatrywał Sąd Rodzinny.