Pożar dwóch samochodów przy ul. Dąbrowskiego

Pożar dwóch samochodów przy ul. Dąbrowskiego

Mieszkańcy ul. Dąbrowskiego byli świadkami groźnego zdarzenia. Chodzi o pożar, który rozegrał się na ich ulicy po godzinie osiemnastej. W ogniu stanęły dwa auta i gdyby nie skuteczna akcja straż pożarnej, ogień mógłby się przenieść dalej. Po akcji gaśniczej przedstawiciele straży pożarnej zostali jeszcze na miejscu, aby dogasić tlące się części aut.

Auta, które uległy pożarowi, to Nissan Note i Renault Scenic. Co było przyczyną tego nieszczęśliwego zdarzenia? Najprawdopodobniej wszystko wzięło się od wadliwego silnika Renault. Można sądzić, że to w jego komorze pojawił się ogień.

Doceńmy straż pożarną

Państwowa Straż Pożarna zasługuje na nasze docenienie. Nierzadko to właśnie dzięki strażakom udaje się uratować ludzkie życie a także mienie. Ich szybka reakcja może być kluczowa, gdy dochodzi do skrajnie niebezpiecznych wydarzeń.

Ogień to żywioł, który potrafi spowodować naprawdę wiele zniszczeń. Jeśli nie ugasi się go szybko, może przenieść się na budynki i pojazdy znajdujące się w okolicy. Podobnie jest w przypadku podpalenia roślin. Od jednego małego krzaczka może dojść do pożaru całego lasu lub parku.